Eko-Air.cz s.r.o.
Roháčova 145/14, 130 00 Praha 3
e-mail: info@eko-air.cz

+420 608 522 664
+420 607 228 566

Vzduchové filtry

Pro všechny vzduchotechnické jednotky dodáváme veškeré typy filtrů a filtračních médií ve vysoké kvalitě, aby byla zajištěna správná filtrace přiváděného vzduchu.

Filtrační média
Nabízíme široký sortiment speciálních filtračních médií ze syntetických i skelných vláken pro předfiltraci i hlavní filtraci ve vzduchotechnických a klimatizačních zařízení. Filtrační média dodáváme v rolích nebo v libovolných přířezech.

Filtry pro větrání, vzduchotechniku a klimatizaci
Dodáváme úplný sortiment kapsových, rámečkových a kompaktních filtrů pro záchyt hrubého a jemného prachu ( G2 - F9). Vhodné pro všechny typy vzduchotechnických a klimatizačních jednotek. Nabízíme i v nestandardních rozměrech a provedeních.

Filtry a komponenty pro vysoké nároky na čistotu (HEPA, ULPA filtry)
HEPA a ULPA filtry jsou vyrobeny ze speciálních skelných mikrovláken a odlučují mikročástice a aerosoly o velikosti 0,3 µm. Filtry a komponenty se používají především pro čisté prostory a to v lékařství, farmacii, mikroelektronice, jaderné technice apod.

Adsorpční filtry pro odloučení plynných škodlivin a zápachů
Filtry a filtrační systémy pro adsorpci škodlivého molekulárního znečištění ze vzduchu za použití aktivního uhlí.

Reaktivace aktivního uhlí, servisní zabezpečení, likvidace filtrů
Zabezpečujeme kompletní servis všech systémů s aktivním uhlím, tj. demontáž filtračních patron, vysypání použitého uhlí z filtračních patron, košů či rámů, naplnění reaktivovaným aktivním uhlím, zpětnou montáž filtračních patron včetně dopravy a likvidaci nebo reaktivaci použitého aktivního uhlí.